Jmenuji se Jiří Hranický a jsem kuřák, který již 3 roky nekouří a je mi fajn.

Začátky

Mé začatky kouření jsou v pubertálním věku, kdy se začíná z hlouposti nebo z obyčejné frajeřiny. V téhle fázi si člověk nepřipouští vůbec nic.

Dlouhej kouř

Období, kdy si člověk kouření opravdu užívá, ale někde v podvědomí již ví, že je něco špatně, ale namlouvá si, že když bude chtít přestat, tak přestane. Ale až zítra!!!

Jak přestat?

Po letech kouření jsem začal pociťovat negativní jevy jako dušnost, zápach, peníze. Proč vlastně kouřím, co mi to dává? Otázky, které jsem si kladl. Nenašel jsem žádná pozitiva, prostě nic dobrého.Jak to udělat, když kouřím při každé příležitosti? Otázka za milión.

Pak jsem se náhodně dozvěděl o biorezonanci. Co to je? Začal jsem hledat informace a byl jsem trošku skeptický, ale možnost to byla, tak jsem si stanovil den D a kouřil dále tzv. na sklad.

Jak se ukázalo, antinikotinová terapie je pro kuřáka velice efektivní a finančně dostupné řešení. Kouřit jsem přestal, nicméně asi po půl roce jsem si myslel, že mám vše pod kontrolou a jednu cigaretku si dal. Můžete hádat, jak to dopadlo. Rozkouřil jsem se ještě více, o to období, které jsem nekouřil. Trvalo mi další rok než jsem se odhodlal stanovit nový den D. Samozřejmě, že mi antinikotinová terapie opět pomohla. Proto s pokorou říkám, že jsem kuřák, který momentálně nekouří.  Když jsem ještě kouřil, nedovedl jsem si život bez cigarety představit, proto vím, jak kuřák myslí a můžu mu pomoci. Když jsem to dal já, tak Vy taky. Naplánujte si svůj den D, objednejte se na terapii a přesvědčte se sami.  Přeji mnoho zdaru.

Jiří Hranický